Halk Gazetesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. TSE’den Büyükşehir Belediyesi’ne Dört Farklı Sistem Belgesi

TSE’den Büyükşehir Belediyesi’ne Dört Farklı Sistem Belgesi

admin admin -
21 0

Kalite, Vatandaş Memnuniyeti, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemleri uygulamaları denetlenerek yeniden belgelendirildi. Haziran ayındaki denetim sonrasında düzenlenen yeni TSE belgeleri kuruma teslim edildi.

TSE’nin detaylı denetimi sonucu almaya hak kazanılan Entegre Yönetim Sistemleri belgeleri düzenlenen törenle Genel Sekreter Fatih Ünsal ve icracı birimlerin temsilcileri tarafından Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a sunuldu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak törende “Kurumsallaşma çalışmalarımız kapsamında ilkelerle yönetim anlayışımız gereği uyguladığımız kalite, vatandaş memnuniyeti, çevre ve iş sağlığı standartlarına uygun sistemlerimiz TSE tarafından denetlendikten sonra yeniden belgelendirildi. Tekirdağ halkına en kaliteli hizmeti en iyi kaynak yönetimiyle sunma yolundaki çabalarımızın belgelendirilerek takdir gördüğünü vatandaşlarımıza bildirmekten mutluluk duyuyorum. Bu konuda emeği geçen başta Genel Sekreterimiz Fatih Ünsal olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İlkelerimizle ve sistemlerimizle yolumuza devam edeceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir