Halk Gazetesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. DAĞDER Turnuvası’nda Heyecan Dorukta

DAĞDER Turnuvası’nda Heyecan Dorukta

admin admin -
41 0

Merinos Atatürk Stadyumu’nda oynanan final maçında Düvenderspor ve Belenören takımları kıyasıya mücadele ederken müsabakanın sonunda rakibini 2-1’lik skorla yenen Belenören takımı 18.Geleneksel DAĞDER Halısaha Futbol Turnuvası’nı şampiyon olarak tamamladı.

Dağ yöresinden gelen yüzlerce kişinin tribünleri doldurarak sahadaki heyecana ortak olduğu turnuvanın final törenine çok sayıda protokol de katıldı. 

DAĞDER Genel Başkanı İsmail Aydoğdu, turnuva boyunca bir arada olmanın değerine dikkat çekmek istediklerini belirterek; “Bir arada olmak, mücadele etmek, izleyicilerin bir arada olması kardeşlik demek, dostluk demek. Biz bunu hatırlatmak için bu turnuvaları yapıyoruz. Elbette bir tane şampiyon çıkacak, o da bu turnuvadaBelenören oldu. Tüm sporcuları kutluyorum. Mücadele eden, dereceye giren ya da giremeyen her takımı kutluyorum. Her biri dostça mücadele etti. Zaten her şeyden önemlisi oydu. İnşallah darısı gelecek yıla diyelim. Gelecek yıl da yine böyle bir turnuva yaparız, yine bu güzel tabloları görme şansı buluruz.” diye konuştu.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir