Halk Gazetesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Doğan SAFRAN Kimdir ?

Doğan SAFRAN Kimdir ?

admin admin -
79 0

Doğan SAFRAN Kimdir ?

 

 

Bugünkü Konuğumuz Doğan SAFRAN

-PEKİ, DOĞAN SAFRAN KİMDİR ?

 

1989 Yılında Van’da Dünyaya Gelen 4 Çocuklu Ailenin En Büyüğüdür.

 

-İKİ YAŞINDAN İTİBAREN ANTALYA’DA YAŞAMINI DEVAM ETTİREN SAFRAN’A SORDUK. MÜZİK İLE NASIL TANIŞTINIZ ?

 

Erenköy İlkokulu’nda Okul Hayatımı Sürdürürken 23 Nisan Gösterilerinde Okulun Korosuna Katılmakla Müzik Hayatım Başladı. Ögretmenim Mehmet ÖZTÜRK Tarafından Yeteneğimin Keşfedilmesi Beni Okul Korosuna Dahil Etmesi ile Halkın Sevilen Yüzü Haline Geldim.

 

-İLK OLARAK PROFESYONEL ANLAMDA NEREDE SAHNE ALDINIZ?

 

2020 yılında ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İSMAİL BAHA SÜRELSAN KONSERVATUARI THM İCRA HEYETİ ŞEFİMİZ YİGİT AKTİ  İle Tanışmam ve  Beni Koroya Dahil Etmesi ile Profesyonel Müzik Hayatım Başlamış Oldu. Bu Arada Sizlerin Vesilesi ile Üstadımız, Şefimiz Yiğit AKTİ ve ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KONSERVATUAR MÜDÜRÜMÜZ OKAN ATİLA Bey ‘e Her Daim Ben ve Nice Benim Gibi  İSMAİL BAHA SÜRELSAN KONSERVATUARI Öğrencilerine Vermiş Oldukları Desteklerinden Dolayı Sonsuz Teşekkürlerimi Sunuyorum.

 

-SON KLİBİNİZ MİSALİ SADECE SOSYAL PLATFORMLARDA YAYINLANMASINA RAĞMEN OLDUKÇA YÜKSEK İZLENME ORANLARINA ULAŞMAYA DEVAM EDİYOR. SİZCE BUNUN SEBEBİ NEDİR?

 

Bu Eserimi Yazmaya Başladığımdaki Tek Amacım Sokağı Yansıtmaktı ve Bunu Büyük Ölçüde Başardığımı Düşünüyorum. İnsanlar Eserimi Dinlerken Kendi Hayatlarında Yaşanmışlıklarından Bir Kesit Bulması ve Bu Durumun Bundan Sonraki Yapacağım Eserler İçin Bana Ekstra Güç ve İlham Vermesi Başarımın Sürdürülebilir Olması İçin Çok Önemli. Sizde Takdir Edersiniz ki Camiada Kalıcı Olmak Sanıldığı Kadar Kolay Değil.

 

-ALBÜM ÇALIŞMALARI DIŞINDA SAHNE ALDIĞINIZ BİR YER VAR MI ?

 

Antalya’nın Güzide Mekanlarından Atatürk Parkı İçerisinde Bulunan PAŞA LİVE SAHNEDE Dinleyicilerle Her PAZARTESİ ve PERŞEMBE Buluşuyorum. Sizlerinde Vasıtasıyla Tüm Antalya Halkını Bekliyorum.

 

-SON SORUMUZ, DOĞAN BEY İDOLÜNÜZ VAR MI ? VARSA KİMDİR VE KARİYER HEDEFİNİZ NEDİR ?

 

Halkın Sevgisini Kazanmış Üstadlarım Her Daim İdolüm Olmuştur ve Bende Halkın Sevgisini Kazanmak İçin Kariyerimi Devam Ettiriyorum.

 

-DOĞAN BEY BİZE AYIRDIĞINIZ DEĞERLİ VAKTİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ  KARİYERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİZ.

İlgili Yazılar