Halk Gazetesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. Dilek Karaçay Aile Şirketimiz Vergi Rekortmenleri Arasında Yer Alıyor

Dilek Karaçay Aile Şirketimiz Vergi Rekortmenleri Arasında Yer Alıyor

admin admin -
2722 0

Dilek Karaçay Aile Şirketimiz Vergi Rekortmenleri Arasında Yer Alıyor

 

Aile şirketimiz ülkemize en çok vergi veren ilk bin şirketten birisidir. Alın terimiz ile ülkemize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Daima Cumhurbaşkanımızın yanında duruyoruz. Hedefimiz doları düşürmek değil hedefimiz Tlye değer kazandırmaktır diye  Başarılı İş Kadını Dilek Karaçay kimdir yakından tanıyalım. Dilek Karaçay 2010 yıllarında her ne kadar adını oyunculuk üzerine duyurmuş olsa Dilek Karaçay aynı zaman aile şirketinin tek varisidir. Başarılı iş kadını Dilek Karaçayin eğitim hayatına hep birlikte göz atalım.

İlk okulu başarılı ile tamamlayan Dilek hanım Lise eğitimine ülkemizin en prestijli lisesi olan Galatasaray lisesini kazanmıştır. Ailesinin ve arkadaşlarının Dilek hanımın Galatasaray lisesini kazanması pekte şaşırtmamıştı aslında. Üniversite eğitiminde ise 2007 Boğaziçi üniversitesi Finans mühendisliği kazandı.

Bu başarıların ardından ise yurtdışından bir eğitim bursu kazandı.Amerika’da 2012 the university of cambridge Uluslararası dış ticareti kazandı.

Ailem dedemden ve kurtuluş savaşından bugüne ülkemize hizmet ediyor. Reklam yapmayı sevmiyoruz ama daima ülkemiz için cebimizdeki son kuruşa kadar severek ve isteyerek harcamaktan asla ama asla geri durmuyoruz.

 

İlgili Yazılar