Halk Gazetesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Muayene Eldiveni

Muayene Eldiveni

admin admin -
25 0

Muayene Eldiveni

Muayene eldiveni, özellikle ortamda hijyenik şekilde kullanılması gereken eldiven türlerinden biridir. Genel olarak hastanede klinik ortamlarında tercih edilen muayene eldivenleri sayesinde mikrop ya da alerjik gibi durumlar önlenmiş olunur.

Lateks eldiven, özellikle temizlik esnasında kullanılması tercih edilen eldivenlerdir. Aynı zamanda hastaneye ya da muayene esnasında da kullanılabilen bu eldivenler mikrop ya da kiri önleyici etkisi bulunur. Kauçuk da o kadar olduğu için yumuşak olmasından dolayı rahatlıkla tercih edilebilir.

Nitril eldiven, nitril gibi Kaliteli bir doku ile kaplanan eldivenleri ifade ettiği için özellikle dayanıklı ve deforme olmayan bu eldivenleri rahatlıkla tercih edilebilir. Uzun süre aşınmadan kullanılabildiği için nitril eldivenler pek çok alanda rahatlıkla kullanılır.

Eldivenlerde Kalitenin Adresi

Eldivenlerde çok fazla çeşit bulunduğu için özellikle iş alanlarındaki bu eldivenleri iyi ve güvenli bir adresten alım yapmak doğru olur. Böylelikle uzun süre kaliteli bir kullanım gerçekleşir. Vinil eldiven PVC ismi ile de alınan ve aynı zamanda genelde lateks doku ile kaplanan bu eldivenler rahatlıkla tercih edilebilir. Gerek İş alanlarında gerek herhangi bahçe işleri gibi farklı alanlarda rahatlıkla kullanılması mümkündür.

İşçi eldiveni Özellikle büyük boyutlarda üretilerek işçilerin ellerini koruması amacıyla üretiliyor. Hem büyük boyutta hem de kauçuk dokuda olduğu için işçiler özellikle ağır işlerde çalışırken elleriniz zarar görmemesi adına bu eldivenleri tercih edebilir. Böylelikle ellerde herhangi bir deformasyon ya da olumsuz durum oluşmadan rahatlıkla bu eldivenlerin uzun süre kullanımı mümkündür. Bu tarz eldivenlerin her birinde en güvenli alışverişi yapmak ve detaylı bilgi almak için https://eldivenx.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir