Halk Gazetesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Kader İkizler Helal El Diyar Sahibi Altan Alkan Ve Eda Alkan Yenilikçi Projelere İmza Attı!

Kader İkizler Helal El Diyar Sahibi Altan Alkan Ve Eda Alkan Yenilikçi Projelere İmza Attı!

admin admin -
39 0

Kader İkizler Helal El Diyar Sahibi Altan Alkan Ve Eda Alkan Yenilikçi Projelere İmza Attı!

Kader İkizler’i organizasyonlar ile yakından ilgilenenler, menajerlik hizmeti alanlar ve PR çalışmaları yaptıranlar bilir. Kendi alanında çabaları ile uzun süredir başarılı olmaya devam ediyor. Başarıyı sağlarken de en iyilerle çalışmayı kendine hedef haline getirmiş. Dolayısı ile de başarılarının üzerine eklemesi de kaçınılmaz oluyor. Helal El Diyar sahibi Altan Alkan ve Eda Alkan ile yaptığı proje anlaşması da bunun bir örneğidir. Çünkü Helal El Diyar Ajansı 16 yıldır kendi sektöründe çok sayıda çalışmaya imza atmış. Şuan için bildiğiniz çoğu markaya farklı hizmet kollarında danışmanlık desteği sağlamış. Markaların ve kişilerin isim değerini artırmak ve bilinirliğine katkı sunmak için çalışmalarda bulunmuş. Gerek markaların gerekse kişilerin tanınırlık düzeyini artıracak danışmanlık desteklerinde öncü olmuş.

Aslına bakılırsa Kader İkizler ve Helal El Diyar’ın faaliyet gösterdiği alan birbirini tamamlar niteliktedir. Bunu göz önünde bulunduran iki taraf da anlaşma imzalayarak yerinde karar vermiş. Daha öncesinde birbirlerinden çeşitli reklam destekleri ve tanıtım talepleri olmuş olsa da bunu profesyonelce yapmak işteki başarıyı artırır. Proje ortaklığı yapılırken sınırları ve kapsamı belirli çalışmalara imza atmak iki tarafın da kazancına katkı sağlar.

Kader İkizler ve Helal El Diyar proje ortaklığı yürüttüğü firmaları öncesinde araştırır ve özenle seçer. Bu yıl gerçekleşecek 2023 Yılın Uluslararası Marka Ödülleri olup Özge Ulusoy ve Demet Akalın sunumları ile yapılacak ve ödüller sahibini bulacak. Show TV ile proje ortaklığı da yürüten Kader İkizler’in bu organizasyonu anlaşmalı olunan kanallarda ve dijital mecralarda yayınlanacak. Bunun öncesinde ise 2022 Yılın Marka Güzellik Ödülleri de yapıldı ve büyük ilgi uyandırdı. Bir de 2022 Uluslararası Fashion Awards Of Year Seda Sayan sunumu ile yapıldı. Kader İkizler’in Seda Sayan’a düğün hediyesi olarak beşi bir yerde taktığı organizasyondu. Çocuk gelinlere hayır sloganı ile bu da başarılı oldu.  

PR çalışmaları profesyonelce yapılırken dijital destek almak başarıya ulaşma süresini kısaltır. Televizyon izleme alışkanlığı azaldığından ötürü sosyal medya platformları ve çeşitli mecralarda reklamın yapılması gerekir. Gerek web sitesi içerikleri ve haberler ile gerekse de görsel ve video hizmetleri ile PR çalışmalarına hız kazandırılır. Helal El Diyar markanın bilinirliliğini artırmak için yürüttüğü tüm çalışmaları burada da kullanır. Dolayısı ile de daha önce markalara verdiği hizmetlerde sağladığı başarı çalışmalar sonucunda elde edilir.

Altan Alkan, Eda Alkan ve Kader İkizler şirketlerinin yer aldığı çalışmalarda profesyonel çözüm ortakları olacaktır. Uzmanlıklarını konuşturacakları alanlarla ilgilenecek ve desteklerini bu yönde sürdüreceklerdir. Projenin kapsamına ve anlaşmanın şartlarına göre de bu ortaklığı uzun süre devam ettireceklerdir. İki tarafın da başarı sağlayacağına tam inancı olduğu bu alanda başarılı olmaları çok daha kolaylaşacaktır. Zamanında sorunlara müdahale etmek ve fırsatları iyi değerlendirmek adına yenilikçi projeler için attıkları adım faydalı olacaktır.  

Haber dünyasına yön veren isimlerin güçlerini birleştirmesiyle günden güne daha fazla projeler duymaya devam edeceğimizden eminiz.

 

KADINA ŞİDDETE HAYIR TEMALI ÖDÜLLERİNİ FİLENİN SULTANLARI’NA HEDİYE ETTİ

Helal El Diyar Grup ve Elit Medya Group tarafından düzenlenen ‘Yılın Uluslararası Marka Ödülleri’, önceki akşam Sarıyer Event Garden’da  sahiplerini buldu. Ev sahipliğini Kader İkizler ve Mustafa Calban’ın yaptığı ‘Kadına Şiddete Hayır ’ temalı geceye yaklaşık 300 davetli katıldı. Sunuculuğunu Özge Ulusoy’un yaptığı gecede Pınar Bent gelinlik ise ünlü modeller ile 2024 yılı gelinlik modellerini mini bir defile ile tanıttı. Demet Akalın’ın sahne aldığı gecede Yılın En İyi Cover Şarkısı Ödülünün sahibi Ömür Gedik olurken, Yılın En İyi Çıkış Yapan Şarkısı ile ‘Yansın İstanbul’ ile İsmail Özkan, Yılın En İyi Pop Kadın Sanatçısı Demet Akalın, Yılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı Gökhan Keser, Yılın İnfluencer çifti ise Mert Öcal ile Sude Burcu oldu. ”Kadına Şiddete Hayır ” temalı ödül töreninde ‘En İyi Pop Erkek Sanatçısı’ seçilen Gökhan Keser ödülünü Avrupa Şampiyonu olan Kadın Voleybol Milli Takımına hediye ederken  ”Cumhuriyetin 100.yılında bizlere  bu mutluluğu yaşattıkları için çok teşekkür etti.”

Adaylar için adayım tv  de farklı projelerde yer alacağını açıkladı.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir