halkgazete.net'i Giriş Sayfası Yap halkgazete.net'i Sık Kullanılanlara Ekle  
SON DAKİKA :   CHP TRT için Meclis araştırması istedi                 Başbakan'ı Tokat Müftüsü yalanladı! Cumhuriyet döneminde Tokat'ta cami yıkılmadı                 Zarrab’ın mal varlığı ve ödediği vergileri “vergi mahremiyeti” diye cevaplamadı                 Seçim öncesi şirinliği! Soma ve Kırkağaç ilçelerindeki esnafın kredi borçları ertelendi                 Erdoğan’ın kampanyasına 9 bin TL bağış yapan çaycı kim?                 Başbakan'ın sahte plaka olayı Bakan'a soruldu                 Atama kararları Resmi Gazete'de                 YSK, 10 Ağustos yasaklarını açıkladı                  Yargıtay: Soma sorumlularına “olası kastla ölüme sebebiyet vermekten” ceza verilmeli                 Hava sıcaklığı batıda azalacak                 
Haber Tarihi : 28-03-2014

Atatürk posteri asıldı diye muayenehaneyi kapattılar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun mitingini gerçekleştirdiği gün, muayenehanesinin camına Atatürk posteri asan Dr. Abdurrahman Akbaş’ın muayenehanesi için kapatma kararı çıktı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, 25 Mart Salı günü Samsun’da yaptığı miting sırasında, muayenehanesinin camına Atatürk posteri asan Dr. Abdurrahman Akbaş’a, polisler posteri kaldırması uyarısında bulunmuş, Dr. Akbaş ise posteri kaldırmayı kabul etmemişti. Bunun üzerine, Başbakan’ın mitingini gerçekleştireceği Cumhuriyet Meydanı’na bakan ve muayenehanenin de bulunduğu binanın önü, vinçlere asılı Recep Tayyip Erdoğan afişleriyle kapatılmıştı.

PİJAMALARLA İFADE ALIRLAR

Miting günü yaşanan bu olayların ardından ise, Samsun Valiliği ve Samsun İl Sağlık Müdürlüğü’nün camına Atatürk posteri asan Dr. Abdurrahman Akbaş muayenehanesini kapatmak için harekete geçtiği bildirildi. Dr. Akbaş, muayenehanesinin kapatılmasına yönelik tebligatın, 27 Mart Perşembe günü eline ulaştığını belirtti. Muayenehanesinin camına Atatürk posteri asmasının ardından Samsun Valiliği ve Samsun İl Sağlık Müdürlüğü’nün jet hızıyla muayenehanesini kapatmak üzere işlemlere başlamış olduğunu öğrendiğini anlatan Dr. Akbaş, şunları kaydetti: “27 Mart’ta mutlu haberi bana ulaştırdılar. Hiç şaşırmadım. Çünkü miting günü muayenehaneme gelerek, Atatürk posterini indirmemi söyleyen polisler giderken bunu yanıma bırakmayacaklarını belli etmişlerdi. Bir şeyler bekliyordum. Belki ölmek üzere olan değerli yurtsever, merhum, Prof. Dr. Türkan Saylan ve İlhan Selçuk’a yaptıkları gibi sabaha karşı, pijamalarla, Emniyette ifade alırlar. Belki şu an kalkıştıkları gibi ekmek teknemi kapatırlar. Belkide yeni bir icat yapıp başka bir yoldan bana haddimi bildirirler diye düşünmüştüm. Onlarki koskoca genelkurmay başkanının, parti başkanlarının, yazarların, kahramanların defterlerini dürmüşlerdi! Ben neydim ki…Ancak; yedi düvel ve işbirlikçileri bilsin ki ‘Bu topraklarda Mustafa Kemaller yenilmez.’ Bu toprakların Damat Feritleri, Ali Kemalleri nasıl bitmezse… Bu topraklarda Hasan Tahsinler, Tıbbiyeli Hikmetler, Nene Hatunlar, Seyit Onbaşılar ve topyekûn Mustafa Kemal’in askerleri hep bir fazla olacaktır.4 Nisan 2014 günü muayenehanemin kapatılma törenine bekliyorum.Samsun ve Türk halkına duyurumdur.”

İşte o muayenehanenin kapatılmasına dair belgeler:

 

Sabriye Aşır

Odatv.com


FaceBook         Twitter
ZİYARETÇİ MESAJLARI

Bu sayfa için henüz hiç ziyaretçi mesajı girilmemiş..
ZİYARETÇİ MESAJI

Adı Soyadı :

E-Mail :

Mesaj :

15 - 4 = ?


Not : Sayın Ziyaretcimiz, yapmış olduğunuz yorumdan yasal olarak sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Bu yorumunuz IP adresiniz ile birlikte kaydedilecektir. Yaptığınız yorumlardan dolayı hakkınızda yasal işlem başlatılabileceğini hatırlatmak isteriz.

Arif ARI
info@halkgazetesi.net
BAŞKENT ARENASI
Tayyip ve IŞİD
İsmet SOLAK

Özüm ve Özetim İşte Bu Kadar
Oğuz OYAN
DEĞERLENDİRMELER
DİKTAYA ve KAMU MALI TALANINA HAYIR!
Günseli RUMELİOĞLU
rumelioglu5@hotmail.com
ÇEVRE
‘’Kararsızların Oyunları’’
Cemil DENK
denk.cemil@gmail.com
HALKIN SESİ
HERKES SANDIK'A GİTMELİDİR
Mehmet ATAN
atnmhmt@hotmail.com
Olaylara Bakış
CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE İŞİ EN ZOR OLAN ADAY KİM?
Fatih ERTÜRK

Gezi Parkı nereye kadar; “Sorunun çözümünde sokak dışındaki seçenekler”
AVUKATINIZA SORUN
mabhukukburosu@hotmail.com
CEVAPLASIN
Kararları yargı denetimi dışında dördüncü kurum
İhsan Özkes
DOĞRUSU BU
52 Cuma geçti, hani nerede görüntüler?
Oktay BİNGÖL

Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Karar Verme
Emre AYGEN
maygen2412@hotmail.com
HAFTADA BİR
Brüksel’den Sevgilerle…
Birgül AYMAN GÜLER
YÖN
HEDEF 2019
Şükran KONUK
sukran.kk@hotmail.com

Körü Körüne İnanma
Dursun EROĞLU
dursun.eroglu@gmail.com
Perdenin Arkasından
Devlet vatandaşa hizmet için var (mış)! 
İzzet ÇETİN

Maden işçisinin hakları taşeronlaşmanın diyeti olamaz
Ziyaretçi Sayısı :   8549359
©2010 copyright, Halk Gazete     /   Design : HMA YAZILIM ( www.hmayazilim.com ) - Powered by HMAWEB CONTROL PANEL
Not : Arşiv haberler www.hmayazilim.net serverlarında saklanmaktadır.